KONTAKT

ul. Prosta 68

00-838 Warszawa


+48 22 351 24 00

hinespl@hines.com

www.hines.com
www.hines.pl

WYNAJEM

Monika Tarasiuk

Leasing Manager


+48 660 674 474

monika.tarasiuk@hines.com

Hines jest prywatną firmą specjalizującą się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami na całym świecie

Inwestor

Firma Hines powstała w 1957 roku w Houston. Posiada swoje biura w 189 miastach w 20 krajach. Hines zarządza aktywami o wartości 96,5 mld USD, w tym portfelem o wartości 48,5 mld USD jako inwestor oraz portfelem o wartości 48 mld USD jako zarządca nieruchomości. Obecnie Hines realizuje 114 projektów deweloperskich na całym świecie. Status firmy wynika z dbałości o jakość projektów architektonicznych, rozwiązań inżynieryjnych i budowlanych oraz szacunku dla środowiska naturalnego. Hines jest liderem w strategii zrównoważonego rozwoju na rynku nieruchomości, z bogatym doświadczeniem certyfikacji obiektów w systemach takich jak: LEED®,ENERGY STAR® czy BREEAM.
Od 1997 roku firma działa również na rynku polskim. Spółka jest w całości własnością Hines International Real Estate z siedzibą w Houston. Polski oddział Hines ugruntowaną pozycję zawdzięcza silnemu zespołowi profesjonalistów i doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy w obszarze nieruchomości biurowych, mieszkaniowych i magazynowych.

 

www.hines.com
www.hines.pl

Pokaż
portfolio