Hines rozpoczyna budowę biurowca Graffit.

Hines, ogłosił rozpoczęcie prac budowlanych związanych z inwestycją Graffit, która zostanie zrealizowana na warszawskim Mokotowie. Generalnym wykonawcą została firma WARBUD S.A.
„Hines stawia na najlepsze rozwiązania i współpracę z zaufanymi partnerami na każdym etapie projektu Graffit” – powiedział Marcin Ratajski, Project Manager, Hines. „Ogromny potencjał, ale i konkurencyjność warszawskiego rynku biurowego motywują nas do dostarczenia najwyższej jakości, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców”– dodał.

Ostateczne pozwolenia na budowę biurowca Graffit zostało wydane w październiku 2015 r. Prace budowlane rozpoczną się już w połowie września br., natomiast oddanie budynku do użytku zostało zaplanowane na pierwszą połowę 2018 r.

„Zaufanie jakim obdarzyła nas firma Hines jest wizytówką potwierdzającą nasze doświadczenie i profesjonalizm. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie przebiegała niezwykle pomyślnie, a Graffit stanie się ważnym obiektem na biurowej mapie stolicy, a także w portfolio naszej firmy” – mówi Wojciech Gerber Członek Zarządu WARBUD S.A.